Skvělé weby a aplikace pro všechny

Vytváříme webové stránky, aplikace a e-shopy opravdu pro každého, ať už jste živnostník, překladatel či fotograf, ať máte řemeslnou firmu, kadeřnický salón nebo vlastní pneuservis či autoservis, nebo jste li nezisková organizace, škola, školka, obec nebo chcete jen osobní webové stránky či blog.

Moderní, responsivní design

Mít moderní a zejména responsivní web je dnes nedílnou součástí každého úspěšného projektu. Můžeme vytvořit design na míru, včetně loga a dalších grafických doplňků. Taktéž je možnost zakoupit již hotovou šablonu z některého serveru (př. ThemeForest) a tu vyladit podle potřeb.

Vlastní, jednoduchý systém

Přání každého klienta je jiné, ke každému webu nebo jinému online systému přistupujeme individuálně. Proto nestavíme žádný web na open-source systémech (otevřený kód, systém zdarma) typu wordpress, joomla apod., ale na vlastním, ověřeném systému, který zdokonalíme přesně podle potřeb klienta.

SEO optimalizace

Pomůžeme Vám s tím, aby se Váš web zobrazoval pomocí organického vyhledávání v každém vyhledávači (zejména seznam, google) co nejvýše. Lidé Vás tímto snadněji najdou a přijdou na Váš web.

Ceník tvorby webových stránek

Cena kompletní výroby webových stránek nebo online aplikací/nástrojl je individuální a záleží od náročnosti celého projektu.
Upozorňujeme, že nestavíme projekty na open-source řešení (wordpresss, joomla, prestashop, opencart apod), které je zdarma.

Uvedená hodinová sazba je pouze pro nové klienty nebo jednorázové hodinové úpravy. Na ceně se lze při dlouhodobé spolupráci dále domluvit. Programujeme v PHP (OOP) na verzi 7.3+ s použitím nejnovějších knihoven, pro práci s databází využíváme MySQL.

Dodaný design (v .PSD formátu) Vám dokážeme nakódovat do validního HTML/CSS včetně javascriptových prvků. Designy kódujeme na nejnovější verzí frameworku Bootstrap 4.3+, dále používané knihovny, např. jQuery, jQuery UI, Animate, Lazy loading, Font Awesome a další... U kódování designu dokážeme také naplno improvizovat tak, aby byl design moderně použitý i na mobilním zobrazení.

Připravíme Vám unikátní design webu dle Vašich potřeb, včetně všech podstránek a mobilního zobrazení. Cena se odvíjí od náročnosti projektu, počtu a zobrazení jednotlivých podstránek (příklad kontakt, výpis článku, detail článku, detail produktu a další). Cena je uvedena za dodání .PSD souboru, tedy hotového grafického designu připraveného pro kódování do HTML/CSS.

Jednoduché webové stránky jsou určeny pro moderní prezentaci firmy a živnostniků (weby pro fotografy, malíře, právníky apod.). Zde připravíme Vámi dodaný nakódovaný design na náš systém, nebo zakoupíme hotovou šablonu dle Vašeho výběru a upravíme podle potřeb.

Potřebujete prezentovat svou firmu/služby a potřebujete multijazyčný web? Chcete mít každý text na webu snadno editovatelný v několika jazycích?

Sháníte vývoj kompletních, složitějších online systémů ? Cena se určuje většinou dohodou na dílčích částech celého projektu. Programujeme náročné systémy a online webové aplikace, např. Realitní systém, inzertní portál, CRM systémy, E-shop systémy